Untitled-5
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin

برنامه های ایمیلی (هفت تفاوت عمده در برنامه‌های ایمیلی برندهای بزرگ)

برنامه های ایمیلی را همه‌ی ما به صورت روتین تجربه می‌کنیم. نگاهی سریع به ایمیل‌های دریافتی می‌اندازیم، فرستنده را شناسایی می‌کنیم، شاید موضوع ایمیل را بخوانیم، و گاهی نیز نگاهی کوتاه به محتوای پیام بیندازیم. سپس ایمیل را پاک می‌کنیم. ایمیل مورد نظر در کمتر از سه ثانیه نامربوط تلقی شده و طبیعتاً حذف شد.

بدتر اینکه، اگر این اتفاق زیاد رخ دهد، ایمیل شما اسپم تلقی شده و حتی ممکن است مشترک شما که به سختی به دست آورده‌اید اشتراک خود را برای همیشه لغو کند. گیراترین ایمیل‌ها، یعنی آن‌هایی که برندهای بزرگ تدارک دیده‌اند، طبق استانداردهایی طراحی می‌شوند که دریافت‌کنندگان ایمیل دهه‌ها است به ما گوشزد می‌کنند؛ اگر فوراً ایمیل را مربوط تشخیص ندهم آن را پاک خواهم کرد. مسئله این نیست که ما به عنوان بازاریاب قصد داریم چه چیزی بگوییم یا چه پیامی بفرستیم.

نکته‌ی کلیدی برای مربوط بودن در گروی رها کردن این ایده است که دریافت‌کننده می‌خواهد ایمیلی راجع به محصولات و خدمات شرکت ما دریافت کند.

سه T مربوط بودن

موضوع (Topic): این دقیقاً همون چیزیه که می‌خواستم بدونم!

زمان‌بندی (Timing): این همون چیزیه که الآن لازم دارم!

گونه (Type): این همون فرمتیه که ترجیح می‌دم!

پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه‌ی تجربه‌ی مشتری در تمام صنعت‌های مختلف توقعات را از برند شما، چشم‌اندازتان و مشتریان فعلی‌تان بالا برده است. هفت نکته‌ای که در ادامه‌ی مطلب می‌آید به شما کمک خواهد کرد تا از بازاریابی ایمیلی قابل قبول به بازاریابی ایمیلی بی‌نظیر برسید.

هفت تفاوت

۱ مربوط بودن

ایمیل‌های طراحی شده بر اساس تقویمی داخلی در برابر ایمیل‌های جرفه‌ای و پیشرفته‌ که در زمان حال فعالیت می‌کنند و بر رویدادی خاص تکیه دارند

برندهایی که بازاریابی ایمیلی بر اساس برنامه های ایمیلی بسیار خوبی دارند به صورت عمده از ایمیل‌های محصول‌محور به ایمیل‌های فعالیت‌محور حرکت کرده‌اند. آن‌ها پیام و فاصله را بر اساس کارهایی که اخیراً هر یک از مشتریان انجام داده‌ است طراحی می‌کنند، نه بر اساس محصولی که قصد دارند بفروشند.

برای این کار باید از تعاملات ایمیلی اخیر مشترک، محتوایی که مصرف شده است و جایی که آن محتوا مصرف شده اطلاع داشت. برای تهیه‌ی ایمیل مربوط تنها لازم است استنباط کنیم پیام بعدی‌ای که هر مخاطب به دنبال آن است چه بوده و همچنین به چه پرسش‌هایی باید پاسخ دهیم. بنابراین، باید سؤال بپرسیم.

یک پرسشنامه‌ی ساده با دو سؤال، از طریق ایمیل، تلفن، پیام دایرکت یا هر کانال ارتباطی می‌تواند راه را برای ما روشن کند تا مسیری برای مشتریان بالقوه‌ که به پرسش‌ها پاسخ می‌دهند متصور شویم. همچنین باید بدانیم که آیا دریافت‌کننده تابه‌حال با خدمات مشتریان تماس گرفته یا از دفتری محلی دیدن کرده و یا ارتباط خود را از مسیری دیگر حفظ کرده است.

علاوه‌براین، به یک برنامه‌ و سیاهه‌ی محتوایی نیاز داریم که به مسائلی متنوع و فراتر از محصول و قیمت بپردازند. محتوای مورد نظر باید به همان قالبی باشد که گیرنده انتخاب کرده و از مسیرهای ارتباطی منتخب او قابل دسترس باشد. برندهای عالی محتوایی تولید می‌کنند که یک داستان تعریف کند، آن‌ها عناصر انسانی را به محتوا تزریق می‌کنند، از چیزهایی می‌گویند که به درد گیرنده می‌خورد و در قیاس با ایمیل‌های هفتگیِ محصول‌محور، چیزی تحویل گیرنده می‌دهند که وی میل دارد دریافت کرده و مطالعه کند.

ایمیل‌های فعالیت‌محور را همچنین باید بر اساس عدم‌فعالیت تنظیم کرد. برندهای بزرگ، در صورتی که یکی از مشترکان قدم بعدی‌ای که از او انتظار دارند را برنداشته باشد، مثلاً برای مدتی طولانی ایمیل‌ها را نخوانده باشد یا به حساب خود وارد نشده باشد یا از سایتی بازدید نکرده باشد، رویه‌ی خود را تغییر می‌دهند. به احتمال زیاد از همان تاکتیک ایمیلی استفاده کنند اما از محتوای قدیمی و تکراری استفاده نخواهند کرد. برندهای استثنایی محتوا را تغییر می‌دهند، کانال‌های ارتباطی دیگرا را فعال می‌کنند (برای مثال، هدف قرار دادن دوباره در فضای اجتماعی یا تماس تلفنی از واحد فروش) یا پرسشنامه‌ای کوتاه می‌فرستند تا علت قطع تعامل را جویا شوند.

روشی که برندهای برتر طبق آن تجربه و ظاهری از ایمیل‌های خاص و دست‌ساز ارائه می‌دهند نیازمند برنامه‌‌ریزی‌های پیشینی بسیار و منطقی شرطی است. آن‌ها استانداردها را بالا برده‌اند – برای تمامی برندها در تمامی صنایع – بنابراین، ما نیز باید سعی کنیم تا به این سطح جدید از انتظارات مشتریان پاسخ دهیم. برای این کار باید از تکنولوژی، برنامه‌ریزی و بازاریابی محتوا استفاده کنیم تا تمام تنگه‌هایی که مشتری در سفر خود طی می‌کند را پوشش دهیم. یکی از نکات کلیدی استفاده‌ی آزادانه از منطق شرطی است: اگر این، آن‌گاه چه؟ ما به عنوان بازاریاب قادریم از طریق پیش‌بینی چهارراه‌های موجود، سؤال‌های بی‌پاسخ، سدهایی در راه تعامل که می‌توانیم از میان برداریم یا هر نقطه‌ای که باید در آن تصمیم خود را تغییر دهیم، منظره‌ی تجربی و اطلاعاتی را برای هر مشتری بالقوه یا فعلی تغییر دهیم.

ریتم، محتوا، CTAها و تداومی که از طریق ایمیل تأمین می‌شود مکانی ایده‌آل برای بیشینه ساختن استفاده از منطق شرطی است. با این حال، استفاده از این منطق باید طبق داده‌ها باشد نه حدس و گمان. برندهای بزرگ همواره کیفیت این فرآیند را با تلاشی روزافزون در راستای بهبود بخشیدن تجربه‌ی کاربر و بهینه‌سازی نتایج، بالاتر می‌برند.

۲ ریتم

راه‌اندازی کمپینی تحت عنوان ایمیل‌های ایستا در برابر اتوماسیون بازاریابی

برندهای بزرگ مدت‌ها است از مدل‌های قدیمی batch-n-blast (یا spray-and-pray) گذر کرده‌اند و به مدل‌های ارسال ایمیل پیشرفته‌تری رسیده‌اند. امروزه انتظارات موجود از جانب مشتریان بالقوه و فعلی در حیطه‌های مربوط بودن ایمیل، Youtility، و به موقع بودن از همیشه داغ‌تر بوده و همچنان خواهد بود. به جای انباشتن لیستی که باید در مدت زمانی مشخص فرستاده شود، اتوماسیون بازاریابی از قانون‌های از‌پیش‌تعیین‌شده استفاده می‌کند و اساس را بر پیام‌های منحصر به فرد و غیرتکراری قرار می‌دهد تا تصمیم گیرد کدام گیرندگان، در کدام زمان، باید یک پیام خاص را دریافت کنند.

این کار خصوصاً هنگامی مؤثر است که قوانین کمپین بر سفر مشتری انطباق یابند، چراکه در این صورت با حرکت مشتری در ادامه‌ی مسیر محتوا نیز مربوط‌تر خواهد شد.

۳ محتوا

فرستادن یک پیام برای همه در برابر پیام‌های کاملاً شخصی

فرستادن یک پیام برای تمام لیستتان مثل این است که انتظار داشته باشید هرکس که به رستوران شما می‌آید یک چیز سفارش دهد.  ما افرادی منفرد هستیم، سلایق متنوعی داریم، چیزهای مختلفی دوست داریم و از چیزهای مختلف بدمان می‌آید. اضافه کردن شخصی‌سازی به کمپین ایمیلتان هیچ‌گاه آسان‌تر نبوده است، با این حال، هنوز هم اغلب آنطور که باید از آن استفاده نمی‌شود.

پیام شخصی فراتر از خطاب قرار دادن شخص با اسم کوچک اوست. ایمیل‌های شخصی خوب‌اند اما دیگر از مد افتاده‌اند؛ تقریباً همه همین کار را انجام می‌دهند، بنابراین اصلاً دور از انتظار نیست.

برای شخصی‌سازی جذاب‌تر می‌توان از جمع‌آوری مداوم داده برای هر دریافت‌کننده، تقسیم‌بندی مخاطبان، مدل‌سازی شخصیت، پرورش قوانین بر اساس تعامل مخاطب یا کمبود تعامل وی و اساساً هر چیز که می‌توان از آن در راستای تولید ایمیل‌های منحصر‌به‌فرد و تک بهره جست استفاده کرد.

صنعت خطوط هوایی حاملان بسیاری دارد که خصوصاً در امر شخصی‌سازی محتوا بسیار خوب عمل می‌کنند. این حاملان، فراتر از خطاب قرار دادن گیرنده با نام کوچک، به طور معمول دیگر عناصر شخصی‌سازی را نیز وارد می‌کنند و این عناصر بر پایه‌ی وضعیت پاداش پرواز، پیش‌بینی وضعیت آب و هوا در تاریخ ورود مسافر به مقصد، تأیید غذای انتخابی (در صورت ارائه‌ی غذا)، نقشه‌‌های مقصد، و انواعی از محتوا که از تأیید روز، زمان و جزئیات پرواز فراتر می‌روند تولید می‌شوند. آن‌ها تلاش می‌کنند تا ارتباط با هر مشتری را با پیامی که به شکلی منحصر‌به‌فرد برای هرکدام از آنان تولید شده استحکام بخشند.

جنبه‌ای دیگر از مربوط بودن استثنایی محتوا در گرو مخازن داده‌ی دیگر است. با دسترسی به بانک‌های داده‌ی شخص ثالث (ترد پارتی)، می‌توان از محتوایی خفته برای تکمیل محتوای ایمیل و/یا برنامه‌ی تحویل استفاده کرد. این جنبه را غالباً در ایمیل‌هایی می‌یابیم که برای مقابله با بلایای طبیعی آماده شده‌اند؛ در این ایمیل‌ها یک رویداد در آینده‌ی نزدیک بر محتوا و برنامه‌ی تحویل ایمیل تأثیر می‌گذارد. این امر در مورد فصلی بودن، آب و هوا، موقعیت جغرافیایی، میزان دارایی انبارها، انقضای آبونمان یا ضمانت‌نامه و غیره نیز صدق می‌کند. آن عناصر دیگر داده‌ نیز می‌توانند سطح بالاتری از فوریت، مربوط بودن و یا هردو را به پیامی که در غیر این‌صورت ایستا باقی می‌ماند اضافه کنند.

در اکثر موارد، پرسیدن سؤالات زیاد در اولین فرم تولید‌کننده‌ی لید علاقلانه نیست، و حتا در صورت پرسیدن این سؤالات، باید انتظار کاهش شدید گفت و گو را داشته باشید. با این حال، استفاده از چند سؤال توصیفی به شما کمک می‌کند به لیدها امتیاز دهید، اولویت‌بندیشان کنید، مسیر آن را مشخص کنید، آن‌ها را در ادامه پرورش دهید و  همچنین مسیر محتوایی را نیز مشخص کنید.

اما در اولین رویداد گفت و گو، حدی عملی وجود دارد. اگر می‌خواهیم اطلاعات بیشتری راجع به مشتریان بالقوه داشته باشیم – و همه نیز همین را می‌خواهیم – باید همچون بازاریابان خبره از روش افشای مترقی استفاده کنیم. با طرح پرسش‌ها در طول زمان قادر خواهیم بود اطلاعات پروفایل هر مشتری یا مشتری بالقوه را به شکل مستمر کامل کنیم. قرار دادن سؤالات، CTAهای ساده‌ی بله/خیر، لینک‌هایی به پرسشنامه‌های کوچک و همچنین لینک‌هایی به مرکز ترجیحات ایمیل در کمپین پرورش ایمیل، تکنیک‌های ساده‌ای هستند که بسیاری از دریافت‌کنندگان برای آن ارزش قائل‌اند، چراکه اگر از پاسخ‌های آنان به درستی استفاده کنید می‌توانید تجربه‌ی کاربری بهتر و مربوط‌تری به مشتریان ارائه دهید.

این امر در مورد مشتریان فعلی نیز صدق می‌کند؛ با ضبط مصرف محتوایی و تاریخ خریدهای پیشین هر مشتری می‌توان محتوایی تولید کرد که ترجیخات هر مخاطب را با دقت بیشتری هدف قرار دهد.

۴ CTAها

دعوت‌های ارسالی برای همه در برابر هماهنگ‌سازی دعوت‌ها با برنامه‌ی پرورش ایمیل

دعوت‌های فراخواندن به عمل (CTA) برای بازدیدکننده‌ی بی‌نام به منظور مشغول کردن وی با برند شما در همه جا حضور دارد. بازاریابان از آن‌ها در مبارزه‌ی نفس‌گیر جلب نظر در بازه‌ی زمانی بیست و چهار ساعته استفاده می‌کنند. تولید لید قلب تپنده‌ی بسیاری از سازمان‌ها و همچنین تمام سازمان‌های فروش‌محور است. و واقعیت این است که، لیدها غالباً از بازدید تصادفی از وبسایت یک برند گرفته نمی‌شوند. آگاهی اولیه همواره جای دیگری رخ می‌دهد، در صفحات نتایج جست و جو، در دیگر وبسایت‌ها، پست‌های وبلاگی، انجمن‌ها، پست‌های شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات مرسوم، مقالات خبری و غیره. بنابراین، منطقی خواهد بود که CTAهای خود را با کانال‌های اجتماعی و دیگر مسیرهای ارتباطی، که با کمترین هزینه باعث بیشتر دیده شدنمان می‌شوند، ترکیب کنیم.

هدف‌گیری دوباره تاکتیک جدیدی نیست، اما هدف‌گیری دوباره‌ی محتوا برای تولید لید تاکتیکی است که کمتر کسی از آن باخبر است. به جای هدف‌گیری دوباره از طریق عبارت “حالا خرید کنید”، از پیشنهادی استفاده کنید که ربط محتوایی دارد و برای مقاصد تولید لید با یک یا چند CTA جفت شده است. روش‌های متعددی برای اجرای این تاکتیک وجود دارد. برای مثال، به منظور هدف‌گیری دوباره‌ی اجتماعی می‌توانید یک ویدئوی متقاعد‌کننده و طنزآمیز در صفحه‌ی یوتیوب برند قرار دهید که CTAها، پیشنهادها و تبلیغات را در خود جای دهد. به جای پیام “همین حالا خرید کنید” از پیام “همین حالا مشغول شوید” استفاده کنید. سپس اجازه دهید برنامه‌ی پرورش ایمیل شما که ربط بسیاری نیز با مشتریان دارد کار جادویی خود را انجام دهد و این فرصت را به وجود آورد تا مشتریان بالقوه به مشتری تبدیل شوند و مشتریان به هواداران برند.

۵ بهینه‌سازی

آزمودن‌های پراکنده و سطحی در قیاس با آزمودن مداوم تمامی جنبه‌ها

برنامه‌ی آزمودن ایمیل حداقل به دو دستور نیاز دارد

۱ چیزی کمتر از حدانتظار ظاهر شده است، و؛

۲ چیزی می‌خواهد از آن فراروی کند.

و ما نباید مشکلی با این موضوع داشته باشیم. چراکه بدون امتحان کردن چیزهای جدید و متفاوت و فاصله گرفتن از این طرزفکر که “این همان روشی است که همواره به آن عمل کرده‌ایم”، پیشرفتی حاصل نمی‌شود. رویه‌ی عملکرد استانداردی که برندهای بزرگ به آن عمل می‌کنند به چالش کشیدن و آزمودن همواره‌ی شرایط موجود است. پاسخ را می‌توانیم از داده دریافت کنیم – برنده‌ی صریح در یک برنامه‌ی آزمودن که به خوبی برنامه‌ریزی شده است. و برندهای بزرگ همواره همین کار را انجام می‌دهند. آن‌ها به گمانه‌زنی در این مورد نمی‌پردازند که یک متغیر ایمیلی خاص خوب کار می‌کند یا نه، آن‌ها آن متغیر را پیشاپیش آزموده‌اند و خواهند آزمود.

یک برنامه‌ی آزمودن خوب از دو عنصر مرکزی تشکیل می‌شود – و بازاریابان خبره همواره هردو مورد را مدنظر دارند.

۱ در هر بار تنها یک متغیر را در یک گروه کنترلی (به استثنای آزمون‌های داده‌محور و چندمتغیره) بیازمایید.

۲ آزمون را با یک نمونه‌ی تاحد ممکن کوچک شروع کنید که داده/اشتغال حاصل از آن حاوی اهمیت آماری باشد.

سلسله مراتبی از ده‌ها عنصر وجود دارد که یک آزمون ایمیلی را می‌توان بر اساس آن‌ها تنظیم نمود و آن‌ها عبارتند از تقسیم‌بندی کاربران، نام فرستنده، موضوع، قالب محتوا، خود محتوا، قیمت/پیشنهاد، روز/زمان تحویل، و عناصر چند متغیره. چالش در اخذ این تصمیم که چه چیز را بیازماییم نیست؛ چالش به کار بستن فرآیندی قابل تکرار و برگرفته از داده‌های پیشین است که بتواند به صورت مداوم دانش در حال گسترش از اینکه ایمیل‌هایتان در ارتباط با مخاطبان چگونه کار می‌کنند را تکمیل نماید.

مخاطبان شما ایستا و راکد نیستند. آن‌ها وسایلشان و برنامه‌ی کار/زندگی خود را تغییر می‌دهند، به برند دیگری علاقه‌مند می‌شوند، یا حوصله‌شان سر می‌رود. هر فرد دریافت‌کننده از مخاطبانتان یک هدف متحرک و مفرد است؛ تنها راه برای کنترل و بهبود بخشیدن به تأثیرگذاری بازاریابی ایمیلی دنبال کردن مسیری است که اهداف منفرد در آن حرکت می‌کنند.

۶ یادگیری

تکیه بر آمارهای اولیه در برابر تحلیل‌های پیشرفته

یکی از محصولات جانبی مهم برنامه‌های ایمیلی قوی داده است. مقادیر بسیاری از داده.  تنها روش برای کاربردی ساختن این همه داده تحلیل پیشرفته است.

ایمیل به عنوان یکی از سنجش‌پذیرترین، شخصی‌ترین، قابل تنظیم‌ترین، و ارزان‌ترین مسیرهای  بازاریابی برای پرورش لید و نگهداری از مشتریان است. از تحلیل‌های پیشرفته استفاده کنید تا یادگیری و نتایج را، هم برای خود و هم مشتریانتان، به حداکثر برسانید.

مهم نیست که برنامه‌های ایمیلی شما امروز چقد پیشرفته و دقیق هستند، کار شما هنوز تمام نشده است. تلاقی هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و ارتباطات بازاریابی در حال پیشی گرفتن از بهترین و باهوش‌ترین نیروهای انسانی‌ است – بازاریابانی که از این ظرفیت‌های نوین تکنولوژیک استفاده می‌کنند نتایج بهتری کسب خواهند کرد. بله، ممکن است شغل شما در آینده‌ای نه‌چندان دور به خطر بیفتد، پس به خواندن ادامه دهید.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی ظرفیت‌هایی را معرفی کرده‌اند که از تحصیلات پیشین ما، تجربه‌ی جمعی‌مان و شهود ما فراتر می‌روند. برای تصدیق این موضوع داده‌هایی وجود دارد. ارتباطات ایمیلی برندهای برتر این ظرفیت‌ها را به کار می‌بندد تا گفت و گویی بهتری با مشتریان و مشتریان بالقوه ایجاد کند، بازاریابان زرنگ و دانا باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنند و از آن‌ها چشم‌پوشی نکنند. یک الگوریتم کامپیوتری را برای لحظه‌ای تصور کنید که در ابتدا توسط یک انسان نوشته شده و طی هزار بار به واسطه‌ی یادگیری ماشینی تصحیح شده و بهبود یافته است؛ این الگوریتم از صفحات وبی که هر یک از مشتریان اخیراً بازدید کرده و پروفایل‌های فیس‌بوک و لینکد‌این هرکدام آگاه است، باتوجه به موقعیت جغرافیایی نتایج جدید پیدا می‌کند و از درآمد احتمالی آنان استفاده می‌کند تا پیام بعدی را در سری ایمیل‌هایی که به صورت سفارشی برای اشخاص نوشته می‌شوند تهیه کند.

این اتفاق نه برای آینده، که برای همین امروز است.

پیشرفته‌ترین پلتفرم‌های CRM هم‌اکنون ابزار لازم را برای ارائه‌ی این گونه قابلیت‌ها توسعه داده‌اند. بسیاری دیگر هنوز در دست تهیه قرار دارند. امروزه ممکن است ایمیلی دریافت کنید که محتوای آن تحت تأثیر یا تولید شده توسط همین فن‌آوری‌ها باشد. و به بیانی طعنه‌آمیز، ممکن است از آن آگاه نباشید. تشخیص این موضوع که ما به عنوان مصرف‌کنندگان با ربات‌های چت گفت و گو می‌کنیم یا انسان‌های واقعی روز‌به‌روز سخت‌تر می‌شود. این مسئله در مورد بازاریابی ایمیلی و ارسال پیام نیز صادق است.

۷ عملیات‌ها

مدیریت ایمیل سیلوئی در برابر حمایت چند تیم از استراتژی ایمیلی

کسانی که در انزوا با ایمیل کار می‌کنند و از تلاش‌های صورت گرفته توسط ماشین بازاریابی بی‌اطلاع‌اند در قیاس با کسانی که از تمام بخش‌های متحرک در دیگر کانال‌ها آگاهی دارند عقب‌تر هستند. نادر و غیرعقلانی است که ایمیل تنها تاکتیک بازاریابی مورد استفاده باشد؛

وظیفه‌ی ایمیل این است که باعث شود تلاش‌های بازاریابی با دیگر کانال‌ها در یک کنسرت کار کند و نه در انزوا. جلساتی منظم و مداوم برای تیم بازاریابی تشکیل دهید که در آن مدیران تمام کانال‌ها نظرات خود را در رابطه با فعالیت‌های فعلی و آینده‌ی کمپین به اشتراک بگذارند و هدفشان کشف این نکته باشد که ایمیل چگونه می‌تواند به بهترین شکل از ابتکارات دیگر کانال‌ها حمایت کند. تأسیس یک مرکز تعالی رسمی روشی مناسب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، همکاری، مستند کردن، و تعالی دادن کل تیم بزرگ بازاریابی است. ورود مستلزم دعوت است، مششارکت اجباری است؛

ورود یک افتخار است چراکه بازاریابان به دلیل اطلاعات و حوزه‌های مهارتشان مورد تمجید و قدردانی واقع می‌شوند.

همکاری عبارت است از دعوت از نمایندگان بخش‌های کپی‌رایت، طراحی گرافیک، توسعه، متخصصان ایمیل، تحلیل‌گران و غیره. دیدگاه‌ها و همکاری همچنین باید افرادی را دربرگیرد که فروش،  خدمات مشتری، روابط عمومی، بازاریابی محصول، توسعه‌ی محصول و حتی مسائل حقوقی را نمایندگی می‌کنند

در مواقعی که شرکت‌کنندگان تماماً از پرسنل داخلی نیستند، لازم است تا نمایندگانی از آژانس‌های بیرونی (برای مثال، آژانس تبلیغاتی، جست و جو یا آژانس اجتماعی)، خویش‌فرمایان و پیمانکاران نیز حضور داشته باشند. با استفاده از تیمی بزرگتر و متشکل از متخصصان دیگر کانال‌ها و دیدگاه‌های عملیاتی‌شان می‌توان به بینش‌هایی ارزشمند رسید.

برای موفقیت در کار با ایمیل، تمام بازاریابان باید به این دو نکته توجه کنند:

۱ ایمیل نمرده است. در واقع، اگر بخواهید از امور قابل قبول عبور کرده و به دنبال امر استثنایی باشید، ایمیل فرصتی بسیار بزرگ است.

۲ انتظارات مشتریان، مستقل از صنعت شما، همواره در حال افزایش است. برنامه‌های ایمیلی که دیروز عالی بودند امروزه تنها قابل قبول هستند.

برندهای بزرگ توانسته‌اند با سرمایه‌گذاری مداوم در ابزار بازاریابی ایمیلی، فرآیندها و تمرین ارزش بازاریابی ایمیلی را به اثبات برسانند. از این هفت نکته‌ی کلیدی استفاده کنید تا یک سفر استثنایی بازاریابی ایمیلی ارائه دهید.

 

شما میتوانید همچنین با داشتن یک تقویم محتوایی مناسب از داشتن برنامه مناسب ترین جهت تولید محتوای در قالب ایمیل های خود بهره ببرید.

5/5 ( 3 بازدید )

این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیرتولز، تلفیق مهندسی و هنر

مدیرتولز چیست؟

مدیرتولز © آژانس تبلیغاتی 360  °   با همکاری و همراهی مجموعه ای از چندین متخصص خبره پیرامون محیطی با تلفیق از مهندسی و هنر با سابقه کاری مرتبط در  توسعه نرم‌افزار , طراحی گرافیک , رابط کاربری و تجربه کاربری , مدیریت خلاقیت و نوآوری , ساخت تیزر , انیمیشن و موشن گرافی در سال 1396 در شهر تهران متولد شد . پایه گذاران مدیرتولز تیمی با انگیزه , جوان و در عین حال با تجربه‌اند که با اعتقادی راسخ به هم‌افزایی و حصول نتایج موثر با اتکا به قدرت تیمی کنار هم جمع شده‌اند تا تعریفی نزدیک‌تر از آژانس تبلیغاتی نسبت به فاصله نسبتاً استانداردهای موجود در کشور با نصاب‌های جهانی به هموطنان و صاحبین کسب و کار عزیز ارائه نمایند.  

لینک های مفید

  • طراحی سایت پزشکی
  • طراحی سایت شرکتی
  • سئو
  • طراحی سایت فروشگاهی
  • عکاسی صنعتی

تمامی حقوق این وبسایت متلق به مجموعه مدیرتولز می باشد.