ماموریت ما

طراحی سایت

نیست ! 

ماموریت ما اطمینان از موفقیت شما در فضای وب است 

ما در مدیرتولز معتقدیم هر چیزی در دنیای وب به واسطه طراحی استاندارد و البته خلاقانه امکان‌پذیر است. نیازهای شما در فضای پر از فرصت اینترنت هر چه که باشد توسط متخصصین ما از لحظه ورود شما به دنیای تجارت الکترونیک تا هنگام رسیدن به موفقیت و ادامه آن پوشش داده خواهد شد. ما در مدیر تولز از جدیدترین و پیشرفته‌ترین ابزارها و متدولوژی‌های توسعه نرم افزار به منظور اطمینان از پاسخگویی مناسب به نیازهای شما استفاده میکنیم .

فلسفه مدیرتولز در طراحی سایت

فلسفه مدیرتولز در طراحی سایت تاکید بر جنبه‌های کارایی, خلاقیت و قابلیت استفاده است.

در بُعد کارایی در فرایند طراحی سایت,  ما بر جنبه‌های نظیر هدف‌گذاری صحیح مخاطبین هدف, توسعه و طراحی ابزارهای مورد نیاز برای ارتباط با بازار هدف و اطمینان از استفاده صحیح از منابع به منظور دستیابی به نتایج مطلوب تمرکز می‌نماییم.

در بعد خلاقیت در فرایند طراحی سایت, هدف ما استفاده بهینه اَز اِلمان‌های بصری(UI) و دستیابی به بهترین حالت در تجربه کاربری (UX) است . در این بخش تمام تمرکز ما خلق یک تجربه دلپذیر در ذهن مخاطب است به گونه‌ای که در کمترین زمان ممکن و با بیشترین درجه از رضایت بتواند اطلاعات, منابع و نیازهایش را در سایت شما بیابد. در این بخش استفاده از وب سایت شما برای مشتریان و مخاطبانتان, آسان, لذت بخش و بسیار مفید خواهد بود.

در بعد قابلیت استفاده در فرایند طراحی سایت, تمرکز روی جنبه‌های تکنیکال و فنی خواهد بود. در این بخش توسعه دهندگان مدیرتولز با استفاده از جدیدترین ابزارها و تکنولوژی‌های موجود به توسعه پلتفرم و زیرساخت مورد نیاز وب‌سایت می‌پردازند. همچنین توسعه دهندگان مدیرتولز بعد از اتمام پروژه نیز همراه شما خواهند بود تا از صحت عملکرد وب سایت و مدل کسب و کار آنلاین شما اطمینان حاصل نمایند.